حذف مجموعه استیکر های اد شده در تلگرام

شما می‌توانید استیکر های اکانت تلگرام خود را هر زمان که تمایل داشته باشید حذف کنید. به این صورت این استیکر ها دیگر در لیست استیکر های قابل استفاده نمایش داده نمی‌شوند. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه حذف استیکر در تلگرام (Remove Stickers) بپردازیم.

حذف استیکر در تلگرام

مطالب مرتبط

اگر پس از اضافه کردن مجموعه استیکری به اکانت تلگرامتان تمایل داشتید که آن را از لیست استیکر های قابل استفاده حذف کنید، به راحتی قادر به انجام این عمل خواهید بود.

بنابراین در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه حذف استیکر در تلگرام (Remove Stickers) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید در بخش نظرات همین صفحه از کارشناسان ما بپرسید.

نحوه حذف استیکر در تلگرام (Remove Stickers)

به منظور حذف یا دیلیت استیکر در تلگرام کافیست که مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  1. وارد اپلیکیشن تلگرام شده و از منوی سمت چپ بر روی گزینه‌ی Settings ضربه بزنید تا وارد صفحه‌ی تنظیمات شوید.
  2. در صفحه‌ای تنظیمات از زیرمجموعه‌ی Messages گزینه‌ی Stickers را تپ کنید.
  3. آموزش تصویری حذف مجموعه استیکر های اد شده در تلگرام

  4. در صفحه‌ی باز شده بسته‌های استیکری را که روی تلگرام خود ذخیره کرده‌اید مشاهده می‌کنید، بسته‌ی مورد نظرتان را انتخاب کرده و بر روی کلید سه‌نقطه که در گوشه‌ی سمت راست هر آیتم قرار دارد ضربه بزنید.
  5. حالا کادری محاوره ای ظاهر خواهد شد که نام پکیج مورد نظر را در عنوان خود نمایش می‌دهد، برای حذف بسته‌ی مربوطه گزینه‌ی Remove را لمس کنید.
  6. آموزش تصویری حذف مجموعه استیکر های اد شده در تلگرام

به همین سادگی مجموعه استیکر تلگرام مورد نظر حذف می‌شود. دقت داشته باشید که با حذف استیکر ها به این صورت، دیگر قادر به بازیابی آن‌ها نخواهید بود. به بیان دیگر استیکر هایی که با استفاده از این روش حذف می‌شوند، قابل برگرداندن نیستند و برای استفاده مجدد از آن‌ها باید مجددا آن‌ها را دانلود و به لیست استیکر های اکانت تلگرام خود اضافه کنید. توصیه می‌کنیم که به جای دیلیت یا حذف استیکر های تلگرام از قابلیت آرشیو کردن استیکر ها استفاده کنید .

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه دیلیت یا حذف استیکر در تلگرام (Remove Stickers) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید در بخش نظرات همین صفحه از کارشناسان ما بپرسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.