قرار دادن افکت روی چهره در تلگرام

قرار دادن افکت های جذاب و یا خنده دار امروزه بسیار رواج پیدا کرده است که افکت ها را معمولا در اپلیکیشن های پیام رسان یا اجتماعی مشاهده کرده اید . این کار باعث می شود باعث می شود که تصاویرتان از یکنواختی خارج شوند یکی از رایج ترین افکت گذاری هایی که تا به حال مشاهده کرده اید ، در استوری اپلیکیشن اینستاگرام است که به صورت نامحدود می توانید افکت ها فان به آن اضافه کنید اما نرم افزار پیام رسان تلگرام هم از این قابلیت سعی کرده الگو برداری کند این امکان در بروز رسانی جدید جدید تلگرام هم اضافه شده . اگر تصمیم دارید از قابلیت جدید تلگرام شما هم استفاده کنید ، تا انتها مقاله را مطالعه کنید .

چگونه در تلگرام افکت گذاری کنیم؟

مطالب مرتبط

اولین گام برای این کار این است که آپدیت جدید را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید . برای اینکار به هیچ وجه هراسی نداشته باشید و نگران نشوید فقط لازم است از یک نرم افزار های عرضه کننده اپلیکیشن مثل بازار استفاده کنید و تلگرامتان را بروز کنید .

در گام بعدی شما باید به صفحه ی چت کاربری که تمایل دارید با آن چت کنید مراجعه کنید .معمولا در پایین صفحه با یک گیره مواجه شده اید که امکان ارسال تصویر را برایتان فراهم میکند . تصویر مورد نظر را که می خواهید ارسال کنید را انتخاب کنید . سپس تصویر را تا جای امکان بزرگ کنید به گونه ای که صفحه تلگرامتان با استفاده از تصویر پوشانده شود روی تصویر قلمو که در زیر عکستان است کلیک کنید

قرار دادن افکت روی چهره در تلگرام

سپس سه تصویر در زیر نمایان می شود که گزینه شکلک دار را انتخاب میکنید

قرار دادن افکت روی چهره در تلگرام

بعد از آن صفحه باز می شود که لیست از افکت ها برایتان نمایان می شود با انتخاب هر کدام از آن ها را درج در تصویر مورد نظرتان می توانید از آن ها استفاده کنید .

قرار دادن افکت روی چهره در تلگرام

سعی کنید در بهترین مکان افکت با توجه به موضوع را قرار دهید که زیبایی تصویرتان را دو چندان کند و از یک نواختی خارج سازد و شکل فان به خود بگیرد . در پایان هم می توانید با استفاده از بخش تنظیم رنگ کیفیت تصویرتان را بهبود بخشید .

در صورت تمایل تجربیات و یا پیشنهادات و یا انتقادات خود را در میان بگذارید و یا اگر سوالی برایتان پیش آمده در بخش نظرات مطرح کنید که در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.